• svg
 • svg
 • svg
 • svg
thumb

ПП "Престижбуд"

вул. Зелена 149, Львів, 79035
Тел: (067) 314-60-86
Email: prestyzhbud@gmail.com

Зворотній з'язок

Шукаєте виконавця для Вашого проекту? Пишіть

* Please Fill Required Fields *
(067) 314-60-86

Телефонуйте

img

Графік роботи:

 • Понеділок-П'ятниця9:00-18:00
 • Субота-Неділявихідний
  • svg
  • svg
  • svg
  • svg
  thumb

  ПП "Престижбуд"

  вул. Зелена 149, Львів, 79035
  Тел: (067) 314-60-86
  Email: prestyzhbud@gmail.com

  Зворотній з'язок

  Шукаєте виконавця для Вашого проекту? Пишіть

  * Please Fill Required Fields *
  (067) 314-60-86

  Телефонуйте

  img

  Графік роботи:

  • Понеділок-П'ятниця9:00-18:00
  • Субота-Неділявихідний

  Комерційне будівництво

  Комерційне будівництво: реалізація проектів будь-якої складності

  Наша компанія спеціалізується на малому і середньому комерційному будівництві об’єктів до 5000м2. Ми можемо  якісно і оперативно побудувати такі категорії об’єктів:

  Офісні центри

  Торгово-розважальні центри

  Виробничі будівлі

  Кафе та ресторани

  Склади та ангари

  Медичні центри

  Влаштування площадок та майданчиків

  Заводи

  Магазини

  Комерційне будівництво — це зведення торгових центрів, офісних будівель, спортивних комплексів, медичних закладів, ресторанів, кафе, готелів та ін. Нерухомість такого типу має певне призначення та цілі функціонування. Саме вони визначають організацію робочого процесу та застосовувані технології. Промислове будівництво передбачає професійне виконання цілого комплексу робіт, грамотного перерозподілу ресурсів та часу. Послуги в даній сфері пропонує ПП «Престижбуд».

  • Земляні роботи – механізована розробка грунту під котловани та траншеї, вивіз грунту, вертикальне планування та інше. Проведенню земляних робіт під фундаменти, комунікації та дорогу;

  • Покрівельні - монтаж плоских покрівель (наплавляючої або мембранного типу), кроквяної покрівлі (монтаж кроквяної системи, облаштування обрешітки, укладання черепиці, бітумної черепиці, металочерепиці та інших покрівельних матеріалів);

  • Влаштування монолітних залізобетонних конструкцій

  • Кам'яні роботи- зведення стін і перегородок з цегли, каменю або іншого будівельного матеріалу, облицювання стін, гідроізоляція стін і перегородок і т.д.;

  • Монтаж збірних залізобенонних та металевих конструкцій

  • Інженерне забезпечення будівель - монтаж різних типів інженерних систем (електропостачання, водопостачання, каналізація, вентиляція і кондиціонування, і т. п.);

  • Оздоблювальні роботи - оздоблення фасадів різними видами матеріалів і систем, внутрішня обробка приміщень (часткова або «під ключ»);

  • Прибирання будівельної ділянки (вивезення сміття, впорядкування будівельного майданчика до і після закінчення будівельно-монтажних робіт);

  • Влаштування благоустрою –доріжок,майданчиків і доріг з бруківки та асфальту

  Будівництво торгових центрів та магазинів

  Торговий або торгівельно-розважальний центр — значна за площею одно-, дво- або триповерхова будівля з паркінгом, великою кількістю продовольчих магазинів, складів, бутиків, кафе, дитячих кімнат, фітнес- та СПА-центрів, кінотеатрів та інших закладів сфери послуг. Оскільки торгові центри щодня приймають тисячі відвідувачів, то під час їх проектування та будівництва виходять з пріоритетів безпеки. Будівля має відповідати цілій низці стандартів, які виключають (мінімізують) ризики та наслідки, пов’язані з пожежами, землетрусами та іншими стихійними лихами.

  З метою забезпечення виконання високих вимог та отримання бажаного результату необхідно подбати про найм професійного генерального підрядника. Компанія ПП «Престижбуд» пропонує повний спектр послуг з будівництва торгових центрів, магазинів будь-якого призначення та площі, складських та інших приміщень.

  Будівництво готелів, кафе, ресторанів

  Бурхливий розвиток сфери послуг та збільшення кількості організацій громадського харчування влинули і на діяльность нашої компанії. У нас можна замовити будівництво як готельно-ресторанних комплексів, так і невеликих кав’ярень та кафе.

  Ми пропонуємо вигідні рішення як для стартапів, так і для тих, хто вже має певний досвід у сфері організації роботи закладів громадського харчування. Наші фахівці слідкують за розвитком технологій та тенденцій в даній сфері, використовують інноваційні підходи, сучасні матеріали, техніку та обладнання. Приступаючи до проектування, ми узгоджуємо із замовником найдрібніші деталі і робимо все для того, щоб у майбутньому такі заклади приваблювали найбільше клієнтів.

  Будівництво офісів та адміністративних приміщень

  Офісні та адміністративні будівлі — це приміщення, призначені для роботи персоналу. Комерційна нерухомість такого типу, крім вимог загального комфорту та безпеки, має відповідати принципам ергономіки та нормам охорони праці. Сучасні підходи до проектування й зведення офісів та адміністративних центрів передбачають створення максимально відкритого і прозорого робочого простору великої площі з вільним плануванням та окремими зонами для відпочинку персоналу та відвідувачів.

  Склади та логістичні термінали

  Основне призначення складів та логістичних терміналів — зберігання великих обсягів товару протягом певного часу. Наявність власних приміщень дозволить оптимізувати роботу промислових компаній, перевізників, інтернет-магазинів та інших суб’єктів підприємницької діяльності. Проектування будівель здійснюється таким чином, щоб організувати на лише місця для зберігання вантажів, але й адміністративно-побутових корпусів.

  ПП «Престижбуд» здійснює каркасне будівництво складських та логістичних приміщень різного типу. Ми гарантуємо швидке та якісне виконання робіт у визначений термін.

  Будівництво багатоквартирних будинків

  Житлова нерухомість сьогодні є дуже затребуваною практично в кожному місті, у тому числі й у Львові. Проектування, будівництво та здача готових об’єктів — один із пріоритетних напрямків ПП «Престижбуд». Також пропонуємо послуги з будівництва котеджних містечок.

  Будівництво заводів

  Маємо 15 років успішного досвіду реалізації проектів з будівництва заводів різного масштабу та спрямування. Ми пропонуємо виконання робіт «під ключ» — від стадії проектування до вводу в промислову експлуатацію. Будівництво комерційних об’єктів виконується в зазначені строки та без зміни вартості затвердженого кошторису.

  Відправте нам запит на безкоштовний обрахунок будівництва Вашого проекту

  To Top